Sezon 2 liga

Sectiune dedicata antrenamentelor oficiale
Popic
Rang: 7d

Re: Sezon 2 liga

Postby Popic » Fri May 01, 2015 10:11 am

pai nu s-a incheiat sezonu 2?
probabil ca tre sa ne intrebam daca continuam ?
eu zic ca cine se baga ar trebui sa-si asume macar responsabilitatea a 3-4 partide /luna. alfel chiar nu vad sensul unei ligi.
mie personal mi s-a luat. nu mi se pare normal sa trag de fiecare in parte. se poate juca pe Tygem, oro, etc cu jucatori de orice fel de nivel, oricind in orice conditii. probabil ca asta e si motivul absenteismului din liga, oamenii prefera servarele . sau o fi forumu si liga federatiei de povestitori despre go? ca jucatori....mai rarutz

Andi Bogaciev
Rang:

Postby Andi Bogaciev » Sat May 02, 2015 9:07 am

pentru Dan

e cool! eu zic doar sa latesti putin toate coloanele ( ca la cifre par putin inghesuite si fara aer :) ), si sa ii coloram pe cei care urca in bleu f deschis (mai deschis decat cel actual) si pe cei care au coborat in portocaliu f. deschis… (10-15% din culoarea normala zic ca ar fi ok). aia care nu au miscat in sus sau in jos, raman in tricouri albe…:)
….si gata!

daniel.cioata
Rang:

Postby daniel.cioata » Sat May 02, 2015 8:59 pm

Andi, merg pe incredere :-), sper ca am nimerit culorile, cine urca si cine coboara. Acum cine vrea sa continue si sa faca grupele mai departe, eu as propune ca Mihaela sa se ocupe si daca are probleme tehnice vorbim pe mesaje private/email/telefon.
As vrea totusi sa aflu mai multe pareri de cum sa continuam aceste grupe, ar trebui impuse niste reguli
cine nu joaca minim 3 partide sa fie exclus, etc ...

Andi Bogaciev
Rang:

Postby Andi Bogaciev » Sat May 02, 2015 10:43 pm

Dane, e marfa! :)
sunt bune nuantele. mai vedem noi pe cine coloram, ca nu mie clar pe cine cum i-ai pictat ... nu mi-e clar daca - de exemplu - cei din grupa D care sunt colorati in albastru, au urcat de undeva… dar le lamurim noi.
altfel e f. bine, zic eu.
meeesc !

Return to “Antrenament”